Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 28 Mar 2024, 10:57

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja
Avtor Sporočilo
OdgovorObjavljeno: 19 Sep 2009, 09:51 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 04 Jun 2006, 22:57
Prispevkov: 251
Kraj: Ljubljana
Vse pohvale za odličen scenery!!!

_________________
Tomaž Drnovšek
Moji FSX videi


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 23 Sep 2009, 10:50 
ampak mislim, da je t o l e definitvno vredno ogleda.
Po 176. screenshotih je bil verjetno "čist' preč", pa je pozabil na dejstvo, da bi mogoče tudi drugi radi videli te umetnine. Še dobro, da ne tekmuje na
izboru za naj posnetke :D, vsaj ne s katerim od posnetkov iz te galerije.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 23 Sep 2009, 12:34 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Ja, Marjan je čist "not padu". Zelo lepo in poučno. :wave:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 23 Sep 2009, 23:53 
Odsoten

Pridružen: 13 Jan 2009, 18:54
Prispevkov: 217
Kraj: Sevnica
:D , sem se že pobral .... Res je, da ob tolikšnem gradivu pozabiš na kakšno zadevšno, predvsem če moleduješ za dobro spletno povezavo, kjer ti ni potrebno čakati celo večnost na Upload in vsekakor začinjena, tu pa tam,s pravopisnim in geografskim hroščem. Drugače pa si SLO4FSX zasluži veliko lepih slik in FSX-Style filmov. Hvala ekipi za odličen Scenery. Lp :wave:

P.S ...upam, da ne bom še tako hitro v kakšen Movie not padu :mrgreen:

_________________
Slika


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 10 Okt 2009, 09:45 
Odsoten
KVLS presidente
Uporabniški avatar

Pridružen: 19 Jun 2004, 10:44
Prispevkov: 1814
Kraj: Ljubljana
Poln presenečenj, čudovit, zelo tekočega delovanja, res natančno, z občutkom, predvsem pa z velliko strastjo in obilice potrpežljivosti izdelan scenarij!! Ekipi gredo vse pohvale za takšno sodobno elektronsko umetniško delo; to ni le scenarij, to je sodobna umetnost; umetnost, ki dokazuje, da FS ni in ne more biti igra; umetnost, ki še takšnim skeptikom dokončno zapre hudobna usta ob ustaljenem "nabijanju", kako se mi igramo! Andrej in ekipa (čeprav vem, da je bila zelo zelo majhna, kar premajhna za takšne stvaritve) hvala!! Hvala vam za ure, dneve in noči užitkov, ki jih bom preživel pred monitorjem in vedno znova odkrival tista majhna presenečenja v najbolj skritih kotičkih virtualne Slovenije; takšen izdelek se ne more meriti v svoji ceni, saj je le ta premajhna v primerjavi s predanostjo, ljubeznijo in verovanjem v to, kar je nastalo izpod spretnih prstov naših vrlih programerjev! S tem čudovitim scenarijem ste naredili za Slovenijo več, kot njena vlada, ki ji je prav vseeno, za naš košček raja; in naš virtualni košček bo ostal takšen, kakršen je: lep, skrivnosten, mnogih skritih presenečenj... :D


Poleg lepote scenarija, me je presenetilo še nakaj stvari: (pa s čim vse si se ukvarjal, Andrej): Ljubljansko letališče je s pozicijami, pravilno razporeditvijo voznih in maneverskih površin, ter nekaj dodatnimi stavbami vsaj približno podobno realnemu letališču. Predvsem sem se pa razveselil poslikav osnovnih letal v samem FSX, tako, da lahko sedaj letimo tudi z Adrio, Lufthanso, Alitalio, Easyjet-om in mnogimi drugimi družbami realnega sveta; tega, roko na srce, v dodatnem scenariju nisem ravno pričakoval.... in verjetno bom odkril še kaj novega in presenetljivega ...

Scenarij toplo priporočam ljubiteljem FS in VL, res je vreden nakupa! =D>

_________________
Igor Libero Krušič


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 31 Okt 2009, 16:18 
Odsoten

Pridružen: 28 Avg 2009, 13:03
Prispevkov: 3
Fantje, ni preveč, če koga, ki si lasti Slovenija FSX paket, prosim za nekaj screenshotov Novega mesta ter prečenskega letališča? Res me zanima. :)

_________________
Live on low and fast or die on high and slow.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 31 Okt 2009, 18:17 
Na t e j l e p o v e z a v i kar nekaj screenov, če bi pa rad kaj prav posebnega, pa povej kateri del te zanima in se bom potrudil narediti še kakšnega.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 31 Okt 2009, 19:04 
Odsoten

Pridružen: 13 Jan 2009, 18:54
Prispevkov: 217
Kraj: Sevnica
Z veseljem ti tudi jaz pošljem dodatne slike SLO4FSX-NMLJ Prečna, samo svoj Mail mi sporoči po ZS ..., da vem kam jih poslati. Nekaj jih je na linku, katerega ti je Andrej podal, za kaj več pa ni problema. Lp

_________________
Slika


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 01 Nov 2009, 11:44 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 14 Avg 2008, 12:04
Prispevkov: 1182
Kraj: Domžale
Entuzio napisal/-a:
Z veseljem ti tudi jaz pošljem dodatne slike SLO4FSX-NMLJ Prečna, samo svoj Mail mi sporoči po ZS ..., da vem kam jih poslati. Nekaj jih je na linku, katerega ti je Andrej podal, za kaj več pa ni problema. Lp


Hej,

lahko prosim še moj naslov dodaš k temu emaliu: klemen.kaltnekar(at)hotmail.com

Hvala!


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 02 Nov 2009, 12:59 
Odsoten

Pridružen: 13 Jul 2007, 10:51
Prispevkov: 117
Gospodje. Scenarij za FSx je čudovit.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 22 Avg 2012, 17:48 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Prvi del deluje tudi v win 8 =D> =D> =D>

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 10:15 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
V prvem delu SLO4 fsx se pri Utvi 75 v koraku elise pojavlja anomalija, sem preveril, to se dogaja samo pri tem avionu, ali ima mogoče še kdo to težavo'


Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 11:05 
Nihče od tistih, ki so naložili prvi in edini popravek.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 11:19 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Jaz ga kot zgleda nisem, ker ga nisem zasledil, bom pač moral stisnit zobe in živet s tem naprej..


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 11:32 
Neverjetno, po treh letih, "ravno zdaj" nenadoma opaziš neko anomalijo. :rotfl:
In "nisi zasledil" popravka? Res zanimivo, ker vsi drugi so ga, saj je dostopen čisto vsem uporabnikom scenarija, razen seveda, tebi. Res si bogi.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 11:43 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Oh, Lado, Lado, kaj vse sva ti z Andrejem že nalagala in popravljala, pa si vedno sam še kaj šaril po škatli, potem pa spet jamranje, da ti nekaj ne dela. Najbolš, da zabrišeš mašino skozi prvo okno in greš s pesekom na sprehod:-)

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 12:03 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Sem opazil to napako že dosti prej kot sedaj po treh letih, saj se ne sekiram zanjo, slučajno sem jo zopet zasledil,malenkost zaradi katere se ne splača zgubljati besed, Silvo, nič nisem šaril po kišti, mi je pa zanimivo to, da si stopil na Andrejevo stran in pospravil vse tiste protestne trasparetne proti njemu, ki si jih nameraval uporabiti na "protestnem shodu v Radovljici"..


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 12:17 
Tole bo definitivo zadnje, kar mislim napisati s tem v povezavi:

Ker sem se pa jaz naveličal izgubljati čas, pravzaprav enormne količine časa, s tabo, se pa ti, Lado, obnašaš, kot pač se.
Na vsak način želiš blatiti in pluvati vsepovprek - kar je bilo prej "super, enkratno in čudovito", je zdaj oguljeno, zanič in polno napak. V svoji maščevalni škodoželjnosti enostavno ne poznaš meja. Zakaj ne poizkusiš še pri Aerosoftu malo moriti glede kakšnih napak, jih marsikateri njihov scenarij tudi ima?

Silvo se ni pa postavil na prav nikogaršnjo stran, samo pošteno je povedal, kaj si misli o vsem skupaj.

Ti boš seveda še naprej sral po dolgem in počez ampak mojih komentarjev ne pričakuj več - sem se naveličal.
Ravno tako, kot sem se naveličal ti razlagati in urejati ene in iste stvari v nedogled.


Na vrh
  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 12:19 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 03 Sep 2007, 21:00
Prispevkov: 1420
Lado, hec :rotfl:

_________________
Silvo


Na vrh
 Profil  
 
OdgovorObjavljeno: 09 Maj 2013, 12:51 
Odsoten

Pridružen: 06 Dec 2006, 11:37
Prispevkov: 277
Bom pa še jaz za konec tvojih komentarjev dodal še svojega 1. Tu na forumu se ne serje ampak komentira 2. Če si vajen samo hvale, kritike pa nobene, je to tvoj velik problem 3. Z mano si zgubljal časa ravno toliko, kolikor si sam želel 3. Scenarij sem hvalil in ga še vedno, nikoli ga nisem pljuval in ga ne bom, zato ne pričaj po krivem 4. To o oguljenosti prvega dela je posledica tvoje superiorne ignorance drugega dela, mišljeno je bilo to, da je prvi del do detajlov preleten po vsej svoji veličini že več kot 1000 krat 5. Vso to po tvojem ##### ne pomeni, da je prvi del sedaj karnaenkrat zanič, to je tvoja izjava, ne moja. 6. Kar se Utve tiče, pozabi, da sem karkoli omenil, me ta napaka ne moti več sem se je navadil, za konec pa še prošnja...upam in želim si da boš tako kot si mene obravnaval malo prej, tudi naslednjega, ki ti bo v zvezi z drugim delom "Sral" po glavi..


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 41 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  Naslednja

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group