Forum virtualnega letalstva Slovenije

Klub virtualnega letalstva Slovenije
Danes je 29 Mar 2024, 08:38

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]




Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 45 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Avtor Sporočilo
 Naslov prispevka: Re: Pravo letenje
OdgovorObjavljeno: 20 Avg 2009, 17:14 
Odsoten
Uporabniški avatar

Pridružen: 01 Maj 2009, 20:02
Prispevkov: 323
Kraj: Rimske Toplice (Celje)
s tabo se sicer ne strinjam...je pa res da je veliko od opreme odvisno

_________________
Slika Slika
Slika http://www.klemenzagar.com


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Pravo letenje
OdgovorObjavljeno: 21 Avg 2009, 08:06 
Odsoten

Pridružen: 11 Dec 2003, 10:17
Prispevkov: 26
Se mi je zdelo, da smo pri šolanju za PPL nekaj izpustili. Seveda - fotografija to mi še zmeraj manjka - najbrž je to razlog, da mi med pristajanjem na JP v 31 pri zahodniku letalo v desno sili.
Kaj praviš Gorchi? Mogoče vse to res bolj spada pod fotografije?

Lp, Dušan :wave:


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Pravo letenje
OdgovorObjavljeno: 21 Avg 2009, 09:02 
Res ne vem, ali je tako težko klikniti na gumb "nova tema"? S takimi "uletavanji" pa na koncu dobimo nekaj, kar je povsem nepregledno. Žal pa je na teh forumih velika večina tem podobna tejle, kot pa je takih, kot naj bi bile, namreč, več ali manj čista debata na osnovi tega, kar ima vsaj nekaj skupnega z naslovom teme.

Na drugih forumih boste mogoče kje našli nekaj v stilu:"oprostite, ampak ker ravno nisem hotel odpirati nove teme in je moje vprašanjezelo podobno tematiki te teme, sem si drznil na tem mestu postaviti tole vprašanje ...
To je nekakšen minimum bontona na forumih, ki ga pa mi nekako ne moremo osvojiti, tudi delno po krivdi administratorjev/moderatorjev, ki mogoče nekoliko premalo opozarjajo avtorje tovrstnih "medklicev". Posledično pridemo do tega, da funkcija iskanje takorekoč izgubi svoj pomen, saj nam v veliki večini primerov izvleče cel kup tem, ki jih je potrebno pregledati, da bi prišli do podatka, ki ga iščemo, pa moramo "spotoma" prežvečiti še cel kup zadevščin, ki z naslovom teme nimajo čisto nič skupnega.

Pa da ne bo spet kakega ognja v strehi - moja izvajanja niso letela na nikogar osebno, so samo en poudarek nečesa, kar je tako ali tako vsem jasno, le nikomur se še ni zdelo vredno, da bi "gofljo stegnil".


Na vrh
  
 
 Naslov prispevka: Re: Pravo letenje
OdgovorObjavljeno: 21 Avg 2009, 10:41 
Odsoten

Pridružen: 13 Jul 2007, 10:51
Prispevkov: 117
v razmislek
http://jakegarn.com/the-rule-of-thirds/
http://www.zoner.com/ww-en/support/tuto ... den-ratio/


Na vrh
 Profil  
 
 Naslov prispevka: Re: Pravo letenje
OdgovorObjavljeno: 04 Sep 2009, 23:59 
Odsoten
Administrator
Uporabniški avatar

Pridružen: 16 Mar 2003, 15:56
Prispevkov: 3956
Kraj: Cerklje na Gorenjskem, Slovenija
Dušan napisal/-a:
Se mi je zdelo, da smo pri šolanju za PPL nekaj izpustili. Seveda - fotografija to mi še zmeraj manjka - najbrž je to razlog, da mi med pristajanjem na JP v 31 pri zahodniku letalo v desno sili.
Kaj praviš Gorchi? Mogoče vse to res bolj spada pod fotografije?

Lp, Dušan :wave:

Moram reči, da je ta tema malce pobegnila iz prvotnih okvirov in je postala tako zakomplicirana, da ne vem, kaj prestavit stran in kaj pustiti... Strinjam se z temo o nasvetih za fotografiranje ampak kaj s to temo naredit... Nisem dovolj pameten :? Zaenkrat jo bom pustil odprto, Dušan, prosil pa bi te, da za Tvoja povabila odpreš novo temo, pa tole temo potem enkrat zaklenemo. Fotografije resnično sodijo v svojo izbo ;)

_________________
Goran Brumen


Na vrh
 Profil  
 
Prikaži prispevke prejšnjih:  Razvrsti po  
Napiši novo temo Odgovori na temo  [ 45 prispevkov ]  Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3

Vsi časi so UTC + 1 ura [ DST ]


Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov


Ne morete pisati prispevkov v temi
Ne morete odgovarjati na teme v forumu
Ne morete urejati prispevkov v temi
Ne morete brisati vaših prispevkov forumu
Ne morete dodati priponk prispevkom

Išči za:
Pojdi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group